Infinix Smart 8, yakın zamandaki lansmanı için gün sayıyor

Infinix, 2023 Aralık ayında Hindistan’da Infinix Smart 8 HD akıllı telefonunu tanıtmıştı. Şimdi ise, aynı serinin yeni üyesi Smart 8’i 13 Ocak’ta öğlen saat 12’de Hindistan’da duyuracağını açıkladı. Lansmandan önce, telefonun tasarımı ve önemli özellikleri Flipkart’ta yayınlanan bir tanıtım sayfasında ortaya çıktı.

Infinix Smart 8, 6.6 inçlik bir LCD ekrana sahip olacak. Bu ekran delikli bir tasarıma ve HD+ çözünürlüğe ek olarak 90Hz yenileme hızı sunacak. Ayrıca, deliğin her iki tarafında bildirim animasyonlarını gösteren interaktif Magic Ring özelliğini de destekleyecek.

Telefon, segmentinde ilk defa yan tarafa yerleştirilmiş bir parmak izi tarayıcısına sahip olacak. Ayrıca, fiyat segmentinde ilk defa 8 megapiksel selfie kamerası ve LED flaş ile birlikte arka tarafta 50 megapiksellik bir ana kamera sunacak. Portre modu ve AR çekim gibi kamera özelliklerini de destekleyecek.

Infinix Smart 8, yakın zamandaki lansmanı için gün sayıyor

Infinix Smart 8, iki farklı renk seçeneği sunacak: Gökkuşağı Mavisi ve Parlak Altın. Cihazın gücünü sağlayan işlemci hakkında henüz bir bilgi yok. Ancak, telefonun 4 GB RAM, ek olarak 4 GB sanal RAM ve 64 GB depolama kapasitesi ile geleceği biliniyor. 5,000mAh kapasiteli bir bataryadan güç alacak olan Smart 8, USB-C portu üzerinden şarj edilebilecek.

Bu yeniliklerle donatılmış Infinix Smart 8, gelişmiş teknolojiyi uygun fiyatla sunma konusunda oldukça iddialı görünüyor. Kullanıcılara sunduğu yüksek çözünürlüklü kamera, hızlı ekran yenileme hızı ve ilave sanal RAM gibi özelliklerle, kullanıcı deneyimini üst düzeye çıkarmayı hedefliyor. Hindistan pazarında bu yeni modelin nasıl bir etki yaratacağını ve kullanıcıların beklentilerini ne ölçüde karşılayacağını görmek için 13 Ocak’ı beklemek gerekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx