Paris Hilton Yıllar Sonra İlk Kez Seks Kasedi Hakkında Konuştu: “Beni Zorladı ve Yayınlamayacağını Söyledi!”

Paris Hilton yeni çıkardığı Paris: The Memoir isimli otobiyografi kitabında eski sevgilisi Rick Salomon ile yaşadığı ilginç olayları anlattı. İçeriğimizde sizler için bahsi geçen olay hakkında kitabında yaptığı açıklamalara yer verdik.??

Kaynak: https://www.vulture.com/2023/03/paris…

Oyunculuk, modellik ve iş kadınlığı gibi birçok sıfata sahip olan Paris Whitney Huston, herkes tarafından tanınan bir isim.

Ünlü isim, geçtiğimiz günlerde herkesten habersiz evlendikten sonra tüp bebek tedavisi görüp anne olduğunu açıklamıştı.

Şimdi ise otobiyografisini ele aldığı Paris: The Memoir isimli kitabını yayınlandığını sevenlerine duyurdu.

Kitabını yayınlarken oldukça özgür ve güçlü hissettiğinden bahseden Paris, aynı zamanda sevenlerinin gerçek Paris’le tanışmaları için kitabının iyi bir aracı olduğundan bahsetti.

Kitabında hayatını tüm gerçekliğiyle elen alan ünlü isim, eski erkek arkadaşı Rick Salomon’un da adını geçirmiş.

Amerikalı poker oyuncusu Rick Salomon’un kendisini seks kasedi çekmek için zorladığından bahseden Paris, kendisinin bu isteği reddettiğinden bahsetti.

“Özel anlarımızı kayda almayı teklif ettiği gece hakkında pek bir şey hatırlayamıyorum. Bunu diğer kadınlara da yaptığından bahsetmişti ama ben çok utanç verici olduğunu ve yapamayacağımı söyledim. Hiç rahat değildim.”

Bunun aralarında kalacak bir kayıt olacağına Paris’i ikna eden Rick, çekimi yapmaya başlamış.

İlk görüntüleri sızdırılan geceye dair eski sevgilisine tamamını yayınlamaması için yalvardığından bahseden Paris Hilton, Rick Salomon’un videonun mali değerinin oldukça yüksek olduğunu ve kendine ait bir şeyi satabileceğinden bahsettiğini yazdı.

“Bu, yapmayı tercih edeceğim bir şey olsaydı yapar ve paramı kazanırdım ama istemiyorum.”

Paris Hilton, seks kasedi yayınlandıktan sonra ünlü arkadaşı Nicole Richie ile The Simple Life adındaki televizyon programını yapmaya başladı.

‘O dönemde sosyal medya yoktu. Hikayem sadece hayatımı yalanlarla süsleyerek anlatıp para kazanmaya çalışan insanlar tarafından anlatılıyordu.’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir